Grono pedagogiczne
Dyrektor
Krzysztof Lepiarczyk
Wicedyrektor
Katarzyna Buczak
Wychowawcy klas:
Marzena Małkowska – oddział przedszkolny
Joanna Pasek - oddział przedszkolny
Barbara Bryła – klasa 1a
Magdalena Filary-Matula- nauczyciel współorganizujący nauczanie klasa 1a
Kamila Niedzielan – klasa 1b
Joanna Szot-nauczyciel współorganizujący nauczanie klasa 1b
Anna Ciemniak – klasa 2a
Edyta Ladyca - Górska - klasa 2b
Monika Cnota - nauczyciel współorganizujący nauczanie klasa 2b
Barbara Piątek – klasa 3a
Jagoda Grzesikowska klasa 3b
Katarzyna Błeszyńska nauczyciel współorganizujący nauczanie klasa 3b
Renata Róg - klasa 4a
Marta Głuszek - klasa 4b
Danuta Zarzycka-nauczyciel współorganizujący nauczanie klasa 4b
Agnieszka Konieczna - klasa 5a
Joanna Otak- nauczyciel współorganizujący nauczanie klasa 5a
Małgorzata Łukowicz - klasa 5b
Agnieszka Białek nauczyciel współorganizujący nauczanie klasa 5b
Beata Majewska - klasa 6a
Anna Dzierwa – klasa 7a
Katarzyna Polaszek – klasa 8a
Luberda Renata nauczyciel współorganizujący nauczanie klasa 8a
Nauczyciele przedmiotów:
język polski: Anna Dzierwa, Elżbieta Tatarska, Łukasz Stadnicki
matematyka: Renata Róg, Jadwiga Kubat, Katarzyna Buczak
języki obce: Anna Korzeniowska, Małgorzata Łukowicz, Beata Majewska
historia: Marta Głuszek
WOS: Agata Płatek
biologia: Katarzyna Polaszek
geografia: Agata Płatek
fizyka: Katarzyna Buczak
chemia: Katarzyna Polaszek
informatyka: Piotr Prokuski
technika: Piotr Prokuski
muzyka: Agnieszka Konieczna
plastyka: Anna Dzierwa
wf: Andrzej Cieślak, Zbigniew Skowroński
edukacja dla bezpieczeństwa: Piotr Prokuski
religia: ks. Michał Kowalski
WDŻ: Małgorzata Łukowicz
biblioteka: Magdalena Pasterz
psycholog szkolny: Aleksandra Ćwiklińska
pedagog szkolny: Joanna Jaworowska - Sroczyńska.
logopeda: Elżbieta Tatarska, Edyta Ladyca - Górska
nauczyciele współorganizujący nauczanie: Agnieszka Białek, Monika Cnota, Magdalena Fliary - Matula, Katarzyna Błeszyńska,Renata Luberda, Danuta Zarzycka, Joanna Szot, Joanna Otak.
nauczyciele świetlicy: Krzysztof Lepiarczyk, Andrzej Cieślak, Zbigniew Skowroński,, Małgorzata Łukowicz, Longina Walczak, Agata Płatek, Katarzyna Błeszyńska, Magdalena Pasterz, Piotr Prokuski, Łukasz Stadnicki
koło rękodzielnicze: Agnieszka Białek
innowacja muzyczna: Agnieszka Konieczna