Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Szkoła Podstawowa im. J. Piłsudskiego w Woli Zachariaszowskiej

Informator szkolny

 

INFORMATOR

 

Szkoły Podstawowej

im. Józefa Piłsudskiego

w Woli Zachariaszowskiej

 

Szanowni Rodzice

 

Pragniemy Państwu przekazać najważniejsze informacje dotyczące

organizacji pracy szkoły w roku szkolnym 2020/2021

 

 

Dyrektor

Katarzyna Buczak

 

 

Szkoła Podstawowaw Woli Zachariaszowskiej

32-087 Wola Zacharaiszowska ul. Świętego Floriana 1

tel. (12) 419-41-04

tel. 605 034 468

fax.(12) 419-48-80

 

www.zs-wola-zachariaszowska.zielonki.pl

e-mail: sp.wolazachariaszowska@zielonki.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego

mgr Katarzyna Buczak

Przyjmuje strony

Codziennie: 7.30 – 13.00

Z-ca dyrektora

mgr Edyta Ladyca - Górska

Przyjmuje strony

Codziennie: 9.30 – 15.00

Sekretariat Szkoły

mgr Monika Nurek

Poniedziałek - Piątek: 8.00 – 15.30

 

Psycholog i pedagog szkolny

mgr Aleksandra Ćwiklińska

 

 

Poniedziałek: 8.00 - 13.00

Wtorek: 11.30 – 15.00

15.00 – 16.00 (dyżur dla rodziców)

Środa: 10.15 – 13.20

Czwartek: 8.00 – 14.20

Piątek: 8.00 – 12.10

Logopeda
mgr Elżbieta Tatarska

Poniedziałek: 8.00 - 8.45, 12.35 – 14.35

Wtorek: 8.30 - 14.30

Środa: 13.25 - 14.10

Piątek: 12.15-13.45

Dyżur logopedy: środa: 14.15 – 15.00

Gabinet medyczny

Krystyna Kawa

Poniedziałek: 8.00 - 12.00

Biblioteka

mgr Magdalena Pasterz

Wtorek: 10.15 - 13.20

Środa: 10.3 0- 14.10

Czwartek: 8.00 – 15.30

Piątek: 10.35 – 12.20

Multimedialne centrum informatyczne (w bibliotece)

W godzinach pracy biblioteki

Świetlica

Przewodniczący zespołu n-li

Andrzej Cieślak

Poniedziałek – piątek

7.00 – 17.00

 

Koła zainteresowań w roku szkolnym 2020/2021

 

Nazwa koła

Prowadzący

Termin

Klasa

Koło komputerowe

Wojciech Czowicki

Środa: 13.25 – 14.10

IV - VI

Mistrzowie programowania

Wojciech Czowicki

Czwartek: 14.10 – 15.00

VII, VIII

Koło rękodzielnicze

Agnieszka Białek

Poniedziałek: 8.00 – 8.45

IV, V

Koło artystyczne

Barbara Bryła

Piątek: 8.00 – 8.45

Ia

Kolo plastyczno - przyrodnicze

Anna Ciemniak

Wtorek: 11.25 – 12.10

IIa

Koło medialne

Marta Głuszek

Czwartek: 13.25 – 14.10

V - VI

Szachy

Małgorzata Łukowicz

Piątek: 14.15 – 15.00

IV - VIII

Koło czytelnicze (z elementami muzyki i plastyki)

Izabela Morawska

Piątek: 11.25 – 12.10

IIb

Koło techniczno - artystyczne

Barbara Piątek

Środa: 11.25 – 12.10

III

Szachy

Barbara Piątek

Poniedziałek: 12.35 – 13.20

I - III

Koło przyrodnicze

Katarzyna Polaszek

Wtorek: 13.25 – 14.10

V - VI

Zajęcia sportowe

Skowroński Zbigniew

Środa: 12.35 – 13.20

III, Va

Koło plastyczne

Kamila Niedzielan

Poniedziałek: 11.25 – 12.10

Ib

 

Kalendarz roku szkolnego 2020/2021

 

Zimowa przerwa świąteczna

23.12. – 31.12.2020 r.

Ferie zimowe

15.02- 28.02.2021 r.

Wiosenna przerwa świąteczna

01.04.-06.04.2021 r.

Egzamin ósmoklasisty

Ustali dyrektor CKE

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

25.06.2021 r.

Dodatkowe dni wolne od zajęć lekcyjnych:
propozycja szkoły: 02.11.2020 r., 04.06.2021 r.

 

Uczniom mającym trudności w nauce oferujemy pomoc na zajęciach:

 

Katarzyna Buczak

ZDW - matematyka

Czwartek: 8.00 – 8.45

Va, Vb

Anna Dzierwa

ZDW – j. polski

ZDW – j. polski

Poniedziałek: 8.00 – 8.45

Wtorek: 8.00 – 8.45

IV, VI

VII

Marta Głuszek

ZDW – j. angielski

ZDW – j. polski

Czwartek: 13.25 – 14.10 (na zmianę co 2 tygodnie)

VIII, IV

Anna Korzeniowska

ZDW – j. angielski

Poniedziałek: 12.35 – 13.20

IV - V

Izabela Morawska

ZDW EW

Środa: 11.25 – 12.10

IIa, IIb

Barbara Piątek

ZDW EW

Poniedziałek: 8.00 – 8.45

III

Elżbieta Tatarska

ZDW – j. polski

Czwartek: 13.25 – 14.15

VIII

Renata Wierzbiak

ZDW - matematyka

Wtorek: 12.35 – 14.15 (co 2 tygodnie)

Wtorek: 13.20 – 14.10 (co 2 tygodnie)

Środa: 14.10 – 15.00

IV

 

V

 

VII, VIII

 

Harmonogram spotkań z rodzicami

 

10.09.2020 r.

wywiadówki

12.11.2020 r.

dzień otwarty

14.01.2021 r.

wywiadówki

08.04.2021 r.

dzień otwarty

31.05.2021 r.

Wywiadówki

 

Dyżury nauczycielskie w roku szkolnym 2020/2021

 

Nauczyciel

Data, godzina

Nauczyciel

Data, godzina

Anna Ciemniak

Piątek 11. 25 – 12.10

Katarzyna Polaszek

Wtorek 15.00 – 15.45

Anna Dzierwa

Piątek 13.20 – 14.10

Andrzej Cieślak

Poniedziałek 14.15 – 15.00

Anna Korzeniowska

Poniedziałek 11.25 – 12.10

Małgorzata Łukowicz

Piątek 15.00 – 15.50

Renata Wierzbiak

Środa 13.25 – 14.10

Marta Głuszek

Poniedziałek 14.15 – 15.00

Zbigniew Skowroński

Środa 14.15 – 15.00

Elżbieta Tatarska

Środa 14.15 – 15.00

Jagoda Grzesikowska

Poniedziałek 12.35 – 13.20

Barbara Piątek

Czwartek 11.20 – 12.10

Izabela Morawska

Czwartek 11.25 – 12.10

ks. Michał Kowalski

Piątek 13.20 – 14.10

Barbara Bryła

Czwartek 8.50 – 9.35

Agnieszka Białek

Piątek 9.40 – 10.25

Magdalena Kolarska - Krawiec

Wtorek 13.25 – 14.10

Wojciech Czowicki

Środa 14.15 – 15.00

Kamila Niedzielan

Czwartek 11.25 – 12.10

Agnieszka Konieczna

Czwartek 9.40 – 10.25

Marzena Małkowska

Poniedziałek 13.00 – 14.00

Agata Płatek

Poniedziałek 7.00 – 7.45

 

UWAGA! W czasie dyżuru nauczyciela można skontaktować się telefonicznie pod numerem 605 034 468. Prosimy koniecznie dnia poprzedniego o zgłoszenie przez dziennik do nauczyciela zamiaru kontaktu.

Nasza placówka

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny