Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Szkoła Podstawowa im. J. Piłsudskiego w Woli Zachariaszowskiej

Konkursy/Osiągnięcia/Projekty

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH I W REALIZACJI PROJEKTÓW

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

 

Szczególne osiągnięcia uczniów

Realizowane projekty

Szkoła Podstawowa w Woli Zachariaszowskiej

konkursy

Realizowane projekty

Szkolny konkurs „Bezpieczeństwo na drodze”: Kamil Dziura (I miejsce), Oliwia Bobrowska (wyróżnienie), Amelia Koczela (wyróżnienie), Filip Fijałkowski (wyróżnienie)

Szkolny konkurs na Pluszowego Misia: Dariusz Krokosz (I miejsce), Kamil Dziura (I miejsce), Grzegorz Elsner (III miejsce), Patrycja Pojałowska (wyróżnienie), Oliwia Demków (wyróżnienie), Amelia Koczela (wyróżnienie), Tymoteusz Marek (wyróżnienie)

Konkurs gminny „Przyjaciele przyrody”: Julia Baran - I miejsce, Piotr Kościelniak (I miejsce), ”: Anna Wywiał (II miejsce)
 

Gminny konkurs na ozdobę bożonarodzeniową: Zuzanna Kosior (wyróżnienie),

Udział całej klasy w konkursie pisemnym „Uważaj na drodze!”; zdobyli dyplom za udział

Gminny konkurs na „Najpiękniejszą maskę karnawałową”: Kamil Dziura (I miejsce), Tymoteusz Marek (wyróżnienie), Amelia Koczela (za udział), Karol Fijałkowski (za udział), Filip Fijałkowski (za udział), Anna Wywiał (III miejsce), Adam Kuśmierczyk (za udział), Oliwia Bobrowska (wyróżnienie)

65. Ogólnopolski Konkurs recytatorski- etap gminny Kategoria kl. 1-3, 3 miejsce - Nadia Kozera kl. 2
Wyróżnienie- Amelia Pietrzak Kategoria kl. 7-8
1 miejsce- Wiktoria Żuchowicz
2 miejsce - Magdalena Gołda
65.Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje powiatu krakowskiego:
2 miejsce- Wiktoria Żuchowicz kl. 7
3 miejsce - Magdalena Gołda
 

Turniej poezji śpiewanej;
1 miejsce - Natalia Calik ex aequo Małgorzata Łyczko
 

Małopolski konkurs z matematyki - etapu rejonowy- Dominik Gazda

Małopolski konkurs z j. angielskiego- etap rejonowy – Nikolas Orędowicz

Kangur matematyczny - Natalia Skóra kl.2, wyróżnienie

Małopolski konkurs geograficzny- etap wojewódzki- Magdalena Gołda
 

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia- udział szkoły

 

Projekt Ekologiczny ”Przyjaciele Przyrody”- akcja szkolna

 

Warsztaty ekologiczne- segregacja odpadów- akcja szkolna

 

Odblaskowa Szkoła X Edycja konkursu (wynik 1004 pkt)- udział klas I-III

 

„Niezgubdzieckawsieci”- udział szkoły w programie

 

Młodzieżowy Uniwersytet Ekonomiczny- udział dzieci w warsztatach

 

Warsztaty ze zdrowego żywienia

Zdrowo Jem- więcej wiem

 

Ekologiczne gospodarowanie Odpadami

 

„Termoaktywni”- warsztaty fizyczne

 

Zwierzęta w służbie człowieka

„Chemia jest fajna”- projekt edukacyjny chemia w małej skali”

Dzieci uczą rodziców- warsztaty klasy I-III

Warsztaty fizyczne projekt AGH

Język dobra czy język zła - który wybierasz? - warsztaty fundacji Archezja

„Naukowej”- warsztaty fizyczne

Telefon ratujący życie 112- warsztaty

Projekt UNICEF 30 lat Konwencji Praw Dziecka – SU akcja szkolna
Biblioteka Przedszkolaka – udział w programie oddziału przedszkolnego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH I W REALIZACJI PROJEKTÓW

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

Szczególne osiągnięcia uczniów

Realizowane projekty

Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Woli Zachariaszowskiej

Szkoła Podstawowa i klasy gimnazjum

Realizowane projekty

Gminny Konkurs Ortograficzny

I miejsce: 1 uczeń

IV miejsce: 1 uczeń

III miejsce 1 uczennica (gimnazjum)

Gminny Konkurs Recytatorski ”Poezja śpiewana”

I miejsce: 1 uczennica

III miejsce: 1 uczennica

Gminny Konkurs Recytatorski ”100-lecie odzyskania niepodległości”

III miejsce: 1 uczennica

Gminny Konkurs „Matematyczne Zielonki”- III miejsce: 1 uczeń

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny – Kangur - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik - wyróżnienie

VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników”:

kwalifikacje do etapu powiatowego

Festiwal Sztuk Młodzieżowych - kwalifikacje do etapu powiatowego

Festiwal Sztuki Estradowej „Scena Młodych 2019”

kwalifikacje do etapu powiatowego

Powiatowy Festiwal Piosenki „O złoty klucz powiatu krakowskiego”

I miejsce: 1 uczennica

Innowacja muzyczno – artystyczna w klasach IV- VIII”

„Owoce i warzywa w szkole”

(kl. I - V SP)

„Mleko w szkole” (kl. I – V SP)

Ogólnopolska akcja Narodowe Czytanie „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza

Program Fundacji ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom

„Wychowanie przez czytanie –

z książką w świat wartości”

(kl. VII SP)

Projekt edukacyjny

„Lepsza Szkoła: Język Polski. Nowy Wielki egzamin”

(klasa VII SP)

Ogólnopolski Projekt „Szkoła Młodych Patriotów”-

edycja V (cała szkoła)

Program „Szkoła Niepodległej” – rozpoczęcie udziału w programie (cała szkoła)

Gminny projekt „Zjednoczeni

w Niepodległej” i gminny

kalendarz obchodów stulecia

niepodległości

(Dyktando Niepodległościowe, kapsuła czasu)

„Klub Bezpiecznego Puchatka.” Program promujący

bezpieczeństwo (klasa I SP)

„Bezpieczna droga do szkoły”

(kl. -III SP)

Projekt szkolny: „100 lat Niepodległości – 100 lat szkoły” (cała szkoła). Wpisanie wydarzeń szkolnych

w kalendarz ogólnopolskich

obchodów stulecia odzyskania

niepodległości przez Polskę,

pozyskanie identyfikacji wizualnej – logo

Programu Wieloletniego

„Niepodległa” dla szkolnych

wydarzeń

Projekt „Tydzień zdrowia”

wynikający z programu

profilaktycznego.

Projekt „Klub klasowego

miłośnika książki” - (kl. VI SP)

Projekt „Święto Państwowe

nie musi być nudne” – Happening z okazji 3 Maja

Warsztaty Archezji w Ojcowie – kl. IV

Współpraca z policją Zielonki – bezpieczeństwo w ruchu

drogowym (kl 0-III),

narkotyki i odpowiedzialność

karna (kl. III G)

Warsztaty Polskiej Akcji

Humanitarnej dotyczące tolerancji wobec inności (kl.IV-VIII)

Warsztaty Archezji „Język hejtu, język dobra” (kl. VII i III G)

Warsztaty Polskiej Akcji

Humanitarnej dotyczące dostępu do wody (koło wolontariatu i  kl. V -VI)

Dzień wody 22.03.2018 –

zajęcia prowadzone przez szkolne koło wolontariatu (dla klas 0-VI)

Warsztaty CUDER (dla kl. IV i V) oraz rodziców\

„Eksperci programowania
w podregionie krakowskim” – projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH I W REALIZACJI PROJEKTÓW

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

Szczególne osiągnięcia uczniów

Realizowane projekty

Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Woli Zachariaszowskiej

Szkoła Podstawowa i klasy gimnazjum

Realizowane projekty

Gminny Konkurs Ortograficzny

I miejsce: 1 uczeń

IV miejsce: 1 uczeń

III miejsce 1 uczennica (gimnazjum)

Gminny Konkurs Recytatorski”Poezja śpiewana”

I miejsce: 1 uczennica

III miejsce: 1 uczennica

Gminny Konkurs Recytatorski ”100-lecie odzyskania niepodległości”

III miejsce: 1 uczennica

Gminny Konkurs „Matematyczne Zielonki”- III miejsce: 1 uczeń

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny – Kangur - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik - wyróżnienie

VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników”:

kwalifikacje do etapu powiatowego

Festiwal Sztuk Młodzieżowych - kwalifikacje do etapu powiatowego

Festiwal Sztuki Estradowej „Scena Młodych 2019”

kwalifikacje do etapu powiatowego

Powiatowy Festiwal Piosenki „O złoty klucz powiatu krakowskiego”

I miejsce: 1 uczennica

Innowacja muzyczno – artystyczna w klasach IV- VIII”

Owoce i warzywa w szkole”

(kl. I - V SP)

Mleko w szkole” (kl. I – V SP)

Ogólnopolska akcja Narodowe Czytanie „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza

Program Fundacji ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom

Wychowanie przez czytanie –

z książką w świat wartości”

(kl. VII SP)

Projekt edukacyjny

Lepsza Szkoła: Język Polski. Nowy Wielki egzamin”

(klasa VII SP)

Ogólnopolski Projekt „Szkoła Młodych Patriotów”-

edycja V (cała szkoła)

Program „Szkoła Niepodległej” – rozpoczęcie udziału w programie (cała szkoła)

Gminny projekt „Zjednoczeni

w Niepodległej” i gminny

kalendarz obchodów stulecia

niepodległości

(Dyktando Niepodległościowe, kapsuła czasu)

Klub Bezpiecznego Puchatka.” Program promujący

bezpieczeństwo (klasa I SP)

Bezpieczna droga do szkoły”

(kl. -III SP)

Projekt szkolny: „100 lat Niepodległości – 100 lat szkoły” (cała szkoła). Wpisanie wydarzeń szkolnych

w kalendarz ogólnopolskich

obchodów stulecia odzyskania

niepodległości przez Polskę,

pozyskanie identyfikacji wizualnej – logo

Programu Wieloletniego

Niepodległa” dla szkolnych

wydarzeń

Projekt „Tydzień zdrowia”

wynikający z programu

profilaktycznego.

Projekt „Klub klasowego

miłośnika książki” - (kl. VI SP)

Projekt „Święto Państwowe

nie musi być nudne” – Happening z okazji 3 Maja

Warsztaty Archezji w Ojcowie – kl. IV

Współpraca z policją Zielonki – bezpieczeństwo w ruchu

drogowym (kl 0-III),

narkotyki i odpowiedzialność

karna (kl. III G)

Warsztaty Polskiej Akcji

Humanitarnej dotyczące tolerancji wobec inności (kl.IV-VIII)

Warsztaty Archezji „Język hejtu, język dobra” (kl. VII i III G)

Warsztaty Polskiej Akcji

Humanitarnej dotyczące dostępu do wody (koło wolontariatu i  kl. V -VI)

Dzień wody 22.03.2018 –

zajęcia prowadzone przez szkolne koło wolontariatu (dla klas 0-VI)

Warsztaty CUDER (dla kl. IV i V) oraz rodziców\

Eksperci programowania
w podregionie krakowskim” – projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

 

 

 

 

 

 

 

ZAŁĄCZNIKI:

Nasza placówka

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny