Zajęcia pozalekcyjne szkolne (bezpłatne prowadzone przez nauczycieli ) - rok szkolny 2023/24
(terminy mogą ulec zmianie w trakcie roku szkolnego. Prosze sprawdzać w informatorze szkolnym)
Koła zainteresowań w roku szkolnym 2023/2024
Nazwa koła |
Prowadzący |
Termin |
Klasa |
---|---|---|---|
Koło komputerowe |
Piotr Prokuski |
Czwartek 14.15-15.00 |
4-6 |
Koło matematyczno- techniczne |
Jagoda Grzesikowska |
Wtorek 12.45 - 13.30 |
3b |
Koło rękodzielnicze |
Agnieszka Białek |
Środa 8.00-8.45 |
4-5 |
Koło matematyczne |
Anna Ciemniak |
Piątek 8.00-8.45 |
2a |
Koło humanistyczne |
Marta Głuszek |
Piątek 8.00-8.45 |
6-7 |
Szachy |
Barbara Piątek |
Wtorek 12:20-13:05 Wtorek 13:15- 14:00 |
1-3 1-3 |
Koło ”Kreatywność na co dzień” |
Edyta Ladyca-Górska |
piątek 11.30-12.15 |
2b |
Koło techniczne |
Barbara Piątek |
Śr. 12:30- 14:00 (co 2 tyg.) |
2a |
Chór |
Agnieszka Konieczna |
Pon. 13.25-14.10 Wt. 14.15-15.00 |
5 ,6 4, 5, 7, 8 |
Koło przyrodnicze |
Katarzyna Polaszek |
Czwartek 8:00-8:45 |
|
Koło artystyczne |
Kamila Niedzielan |
Środa. 11.30-12.15 |
1b |
Koło j.angielskiego |
Beata Majewska |
Środa 8.00-8.45 |
5b-6a |
Koło matematyczne |
Róg Renata |
Wtorek 8.00 - 8.45 |
8 |
Gimnastyka korekcyjna |
Skowroński Zbigniew |
Poniedziałek 13.25-14.10 |
1-3 |
Koło czytelnicze |
Magdalena Pasterz |
Czwartek 13.00-13.45 |
|
Koło plastyczne |
Barbara Bryła |
środa 8.00-8.45 |
1a |
Koło sportowe |
Zbigniew Skowroński |
siatkówka dziewczyny śr. 7.30-8.45 unihokej czwartek 7.00 7.50 |
4 - 7
4 - 8 |
Zajęcia ZDW (dydaktyczno- wyrównawcze dla dzieci z trudnościami)
Uczniom mającym trudności w nauce oferujemy pomoc na zajęciach:
Jadwiga Kubat |
ZDW - matematyka |
Pon. 8.00-8.45 |
7,8 |
---|---|---|---|
Anna Dzierwa |
ZDW – j. polski
|
Wt. 8.00-8.45 Śr.8.50-9.35 |
5a,5b, 6,7 |
Barbara Piątek |
ZDW |
Pon 12.30- 13.15 |
3a,3b |
Anna Korzeniowska |
ZDW – j. angielski |
Czw. 8.00-8.45 |
8 |
Elżbieta Tatarska |
ZDW – j. polski |
Śr. - 8.00-8.45 |
4a, 4b |
Łukasz Stadnicki |
ZDW - j. polski |
Pt 14.15-15.00 |
8 |
Renata Róg Katarzyna Buczak |
ZDW – mat
|
Śr. 13.25 - 14.10 |
4a, 4b |
Anna Ciemniak |
ZDW |
Czw. 12.20-13.05 |
2a, 2b |
Beata Majewska |
ZDW j.ang |
Pt. 8.00-8.45 |
7-8 |
Zajęcia dodatkowe płatne (prowadzone przez firmy zewnętrzne) w roku szkolnym 2023/24
J.ANGIELSKI
Joanna Ziółko-Nenko Lingua Corner tel. 602 738 571
ul. Cyprysowa 10, 32-091 Górna Wieś
JUDO
Klub Sportowy IPPON JUDO
31-315 Kraków ul.Radzikowskiego 74/24
Dawid Kondera tel. 730 300 590
PIŁKA NOŻNA
1. Klub sportowy „Mała gwiazda” Blue Styl- Józef Wieżel 32-091 Masłomiąca ul. Krótka 5 tel. 507 078 468
SIATKÓWKA
1. KS Michałowianka ul. Akacjowa Michałowice– Przemysław Cisło – przemylawcislo@outlook.com – środy i piątki 17:15-18:45 tel.506099824
UNIHOKEJ
1. KS Smoki Kraków ul.Bolesława Chrobrego 35/b7 – Bartek Ciapała – bartek.ciapala@gmail.com – poniedziałki 17:15 18:45 tel.694332656
PROGRAMOWANIE:
1. Piotr Synowiec – tel - +48 502 949 099 Akademia Cyberkompetencji- zajęcia z programowania – Kraina Twórczości - INFO@KRAINATWORCZOSCI.PL
Przypominam, że zajęcia dodatkowe płatne odbywające się na terenie szkoły (angielski, Judo, piłka nożna, tańce) są to zajęcia organizowane przez podmioty zewnętrzne, którym szkoła na podstawie umowy użycza salę.
Dyrektor szkoły nie ponosi odpowiedzialności za jakość tych zajęć ani za jakość sprawowanej opieki, jedynie udostępnia miejsce do ich prowadzenia. Dyrektor szkoły nie ma obowiązku weryfikowania uprawnień ani sprawdzania osób prowadzących np. pod kątem niekaralności, gdyż nie są oni pracownikami szkoły!!!
W momencie przejęcia dzieci ze świetlicy, opiekę nad dziećmi sprawuje osoba prowadząca zajęcia (tak samo jakby Państwo zawieźli dziecko np. do szkoły językowej czy na basen zewnętrzny).
Proszę mieć to na uwadze zapisując dziecko na zajęcia.
Dyrektor szkoły Krzysztof lepiarczyk